Tężnie solankowe

Pragniemy zapewnić Państwu rześkie powietrze i możliwość urozmaicenia przestrzeni codziennego wypoczynku. Jeśli są Państwo zainteresowani budową tężni solankowej i inhalacją mikroelementami we własnym ogrodzie, czy na terenie firmy lub spółdzielni mieszkaniowej, zapraszamy do kontaktu!

Inhalacje solankowe to niezwykle prosty i zdrowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Budowa tężni jest też zalecana w przypadku nawracających chorób i infekcji dróg oddechowych. Rozprzestrzeniający się wokół ścianek czy altan tzw. naturalny aerozol, zawiera bowiem cenne minerały, w tym jod i sód.

Poniżej prezentujemy wykonane przez nas projekty. Dotyczą różnego typu przestrzeni miejskich takich, jak parki, osiedla, place zabaw i otoczenia biur. Warto wiedzieć, że wykonujemy także mini tężnie solankowe do ogrodów oraz do wnętrz hotelowych, jak i sanatoriów i uzdrowisk. Wszystkie cechują się trwałą, przemyślaną konstrukcją, którą dopasowujemy pod dany obiekt, jego wielkość oraz potrzeby poszczególnych Klientów.

SELEN S.C. KAZIMIERZ ŁAPCZUK, MAREK MATUSIK

PRODUKCJA TĘŻNI SOLANKOWYCH I GROT SOLNYCH

75-135 KOSZALIN

SZCZECIŃSKA 8-10/32A
WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Tel: 512 495 854

Email: amfiteatr@onet.eu

NIP 671-16-56-229

REGON 331307386

  • Facebook - Czarny Krąg