Groty solne

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wykonywanymi przez nas jaskiniami, w których można się odprężyć oraz inhalować. Każda budowa groty solnej, poprzedzona jest szczegółowymi konsultacjami przedstawicieli naszej firmy z Klientem. Dopasowujemy jej rozmiar, stylistykę, dodatkowe wyposażenie do potrzeb danego miejsca.

Sprawdza się ona w sanatoriach, hotelach i pensjonatach, domach opieki czy uzdrowiskach i strefach SPA. Wszędzie, gdzie chcą Państwo zapewnić swoim kuracjuszom oraz gościom nietuzinkowy relaks i bezpieczną, szybszą rekonwalescencję (haloterapia). Dzięki naturalnemu tworzywu, z którego powstaje, umożliwia odprężenie układu nerwowego, a także dotlenia organizm i zapewnia mu odpowiednią dawkę mikroelementów.

W dzisiejszych czasach i szybkim postępie cywilizacyjnym ważne jest, aby korzystać z dobroczynnego wpływu na układ oddechowy pomieszczenia wzorowanego na prawdziwych jaskiniach, jaką jest grota solna. Budowa takiego obiektu w miastach przyciąga mieszkańców niezależnie od ich stanu zdrowia i inspiruje do organizacji w niej sesji relaksacyjnych, gimnastycznych, a nawet zachęca do kameralnych spotkań towarzyskich lub muzycznych.

1/2

SELEN S.C. KAZIMIERZ ŁAPCZUK, MAREK MATUSIK

PRODUKCJA TĘŻNI SOLANKOWYCH I GROT SOLNYCH

75-135 KOSZALIN

SZCZECIŃSKA 8-10/32A
WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Tel: 512 495 854

Email: amfiteatr@onet.eu

NIP 671-16-56-229

REGON 331307386

  • Facebook - Czarny Krąg